Lipno.cz-Aktuality-Nový turistický průvodce Grenzgenial je tu!

Nový turistický průvodce Grenzgenial je tu!

Publikováno 16. ČERVEN 2015

Se začínající sezonou přišel i nový turistický průvodce Grenzgenial 2015/2016, kde najdete spoustu slev, které lze uplatnit na Lipensku, v příhraničí Rakouska a Bavorska. Průvodce platí jak pro letní, tak pro zimní sezonu. Uplatnit slevy lze do 31.5.2016. 

Do programu jsou zapojeny například aquaparky, půjčovny sportovního vybavení, wellness, rozhledny ale i stravovací zařízení na Lipensku. 

Cena průvodce je 200,-Kč a zakoupit se dá v informačních centrech na Lipensku nebo třeba u ubytovatelů. Slevy v průvodci jsou ale natolik hodnotné, že stačí využít jednu až dvě slevy a investice do průvodce se Vám vrátí zpět. V některých ubytovacích zařízeních, jako třeba Lipno Lake Resort, Riviera Lipno, Apartmány Otre a mnoho dalších lze získat průvodce zdarma k určitým typům pobytu. 

Více informací na www.lipno.cz/volny-cas/grenzgenial-20152016/

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: