Lipno.cz » Aktuality » Kostkománie a Giganti doby ledové v létě na Lipně

Kostkománie a Giganti doby ledové v létě na Lipně

Vytisknout   Odeslat emailem   Sdílet   Velikost textu A A A

S pomalu přicházejícím létem se na Lipně opět začíná dít spousta zajímavých akcí. Letos se můžeme těšit i na dvě velké výstavy.

KOSTKOMÁNIE,

největší interaktivní výstava modelů z LEGO kostek, kterou naleznete v Amenity Resertu Lipno. Brány do světa LEGO kostiček se otevírají 4. června 2016 v 11:00 hodin slavnostním zahájením. Těšit se můžete na více jak 7 000 000 kostek, 250 modelů a soch a 50 mega staveb. Navíc se jako již tradičně budete mít možnost zapojit do stavby největšího LEGO města v České republice. Výstava potrvá do 31.8.2016.

GIGANTI DOBY LEDOVÉ

Tato výstava Vás zavede do minulosti staré 10 000 let. Budete zde mít možnost poznat tehdejší největší a nejznámější obyvatele naší planety. Těšit se můžete na 18 vyhynulých tvorů z doby ledové ze všech koutů světa. Modely byly vytvořeny dle nejnovějších věděckých poznatků. Výstava Vás seznámí nejenom s pravou podobou zvířat, ale i s jejich způsobem života. Výstava bude probíhat od 11. června 2016 do 11. září 2016 hned vedle centrálního parkoviště (u chaty Lanovky) na Lipně. 

 

Pokud se chystáte v létě na Lipno, tak si nenechte výstavy ujít. A pokud by jste si chtěli na Lipně užít letní dovolenou, tak je na čase rezervovat si ubytování. S rezervací Vám pomůže náš katalog ubytování.