Lipno.cz-Aktuality-Frymburské slavnosti 2015

Frymburské slavnosti 2015

Publikováno 29. KVĚTEN 2015

O víkendu 12.-15.června 2015 nás ve Frymburku čeká již 16.ročník frymburských slavností. Jako každý rok bude program opravdu nabitý akcemi, na náměstí bude připraven již tradiční pivní stan, který zároveň slouží jako kulturní centrum. 

V pátek nás čeká od 17:45 slavnostní zahájení starostou městyse Frymburk, Jiří Schelinger Memory Band nám ve 20:30 přiveze ,,Jahody mražený,, a ve 22:45 se můžeme těšit na slavnostní ohňostroj v podání mistra Fárjů. 

V sobotu 13.června si rozhodně nenechte ujít rockové kapely Blackout a Fusion of the Ruins z Vyššího Brodu, které Vám zahrají od 11:00 k obědu v pivním stanu. Pro ty, kteří by se  v poledne málo najedli bude od 16:00 úspořádáno klání Frymburský jedlík - pojídání něčeho na čas. V prostorách farní zahrady bude připraven progarm od 11:00 do 16:00 hodin, budou zde k vidění například ukázky řemesel a děti se zde budou moci projet na poníku. 

Poslední den nám na náměstí Divadlo KOŃMO zahraje veselou loutkovou pohádku Jak šlo vejce na vandr. Na závěr slavností nám zahrají rock a blues Michal Prokop, Luboš Andršt a Jan Hrubý.

Celými třemi dny nám bude provázet Pepa Dirbi Dirbák

Kompletní program na www.frymburk.info

Kde přespat?

Nejoblíbenější ubytování na Lipně

Hledáte ubytování pro skvělou dovolenou na Lipně? Na webu Lipno.cz najdete nejširší nabídku ubytování za tu nejlepší cenu. Vybírejte z ubytování všech kategorií: penziony, hotely, apartmány, chaty a chalupy nebo rekreační domy, v těchto lokalitách:

Prohledat web: