Lipno.cz » Aktuality » Dny českého lyžování na Sternsteinu již tento víkend

Dny českého lyžování na Sternsteinu již tento víkend

Vytisknout   Odeslat emailem   Sdílet   Velikost textu A A A
Kdy19. a 20. ledna
KdeSkiareál Sternstein
WWWhttp://www.sternstein.at/cs/

Již tuto sobotu a neděli (19-20. ledna) bude na Sternsteinu probíhat akce Dny českého rodinného lyžování, kdy celá rodina (až 2 dosp. + 3 děti do 15 let vč.) lyžuje na Sternsteinu po celý den pouze za 35 € (dle aktuálního kurzu necelých 900 Kč)!

Nezapomeňte se včas registrovat. Lhůta pro registraci končí ve pátek 18. ledna. 2013 v 14.00 hod. nebo při naplnění kapacity registrovaných rodin. Aby skiareál Sternstein dokázal vyhovět co nejvyššímu počtu rodin, může se jedna rodina registrovat pouze na jeden den (buď 19. nebo 20. leden).

„Dny jihočeského rodinného lyžování chceme poděkovat českým lyžařským rodinám za věrnost našemu středisku a zároveň chceme podpořit, aby více dětí trávilo svůj volný čas zdravým pohybem na čerstvém vzduchu místo vysedávání u počítače. Jsme si vědomi, že lyžování je v současné době obzvlášť pro rodiny s více dětmi nákladný koníček, a proto chceme touto prospěšnou akcí dopřát českým rodinám zábavné zimní radovánky na Sternsteinu" - Andreas Eckerstorfer, jednatel Skiareálu Sternstein

Více informací o akci a možnost registrace najdete na tomto odkazu: http://www.sternstein.at/cs/sternstein-info/den-jihoeskeho-rodinneho-lyovani.html.

zdroj: Sternstein.at, Lipno Marketing