Lipno.cz » Aktuality » Babí léto na Lipně

Babí léto na Lipně

Vytisknout   Odeslat emailem   Sdílet   Velikost textu A A A

Na Lipno zavítalo babí léto a navíc nás čeká prodloužený víkend, tak neváhejte a přijeďte si užít tyto krásné a slunečné dny na Lipno. Předpověď počasí slibuje sluníčko až do neděle. Navíc na Vás čekají i sportovní a kulturní akce jako například ,,Lipenský KOLO-toč" nebo ,,Pedro a PedrosGame na Lipně".

Ubytování na tento prodloužený víkend rezervujte na www.lipno.cz/ubytovani

Lipenský KOLO-toč,

Již 6. ročník akce s názvem Lipenský KOLO-toč se uskuteční 28. září 2017. Akce je určena všem milovníkům cyklistiky a in-line bruslí bez rozdílu věku a dovedností. Akce začne v 10:00 hodin v přístavišti Marina Lipno u Kapitanátu. Trasa povede po cyklo a in-line stezce z Lipna do Frymburku, poté přívozem na Frýdavu a zpět po cyklo a in-line stezce na Lipno.

Cestou na Vás čekají zastávky s atrakcemi od společnosti e.on, kde si budete moci vyzkoušet elektrokola nebo se projet v elektromobilu Tesla. U nástupiště na lanovou dráhu na Vás bude čekat e.on Energy Truck.

Pedro a PedrosGame na Lipně

Ve čtvrtek 28. září 2017 od 10:00 do 18:00 hodin v Lipně nad Vltaovu u Stezky korunami stromů se uskuteční akce s názvem Pedro a PedrosGame na Lipně. Na akci dorazí český výrobce cukrovinek Pedro a také Youtuber PedrosGame.

  • Setkání s českým youtuberem PedrosGame
  • Ochutnávky našich Pedro sladkostí zdarma
  • Odpočinková zóna
  • Soutěže o zajímavé ceny
  • Náš milý maskot Pedro