Lipno.cz » Aktuality » Aktuální sněhové informace - 2. únor

Aktuální sněhové informace - 2. únor

Vytisknout   Odeslat emailem   Sdílet   Velikost textu A A A

Přinášíme Vám souhrnné informace o sněhových podmínkách ze skiareálů v okolí Lipna k 2. únoru. 

Skiareál Lipno

Skiareál Lipno hlásí nejlepší podmínky za tuto sezonu. Otevřeno je víc jak 7 km sjezdových tratí na kterých leží kombinace 40 – 60 cm skvěle upraveného technického a přírodního sněhu. V provozu jsou všechny lanovky včetně tří pojízdných koberců v dětském výukovém hřišti Fox park.

Díky novému sněhu se v nejbližší době připravuje také otevření nejtěžší sjezdovky Střecha. Otevřeno je každý den od 8:30 do 16:00, večerní lyžování pak od 18:00 do 21:00. Na své si na Lipně přijdou i běžkaři. Upraveno je přes 30 km běžeckých tras.

Skiareál Hochficht

Všechny lanovky a vleky v provozu, otevřeno celkem přes 20 km sjezdovek a skoro metr sněhu, včetně čerstvého prašanu - rostě zima jak se sluší a patří! Lyžuje se denně od 8:30 do 16:00, večerní lyžování pak od 17:00 do 20:30 (každou středu a pátek). Restaurace, škola i půjčovna jsou otevřeny denně.

Skiareál Sternstein

Skiareál Sternstein je také v plném provozu, panují zde ideální podmínky a otevřeny jsou všechny sjezdovky (přes 5 km) a lanovky. Výška sněhu je 35-45 cm. Lyžuje se denně od 8:30 do 16:15.

zdroj: Lipnoservis, Hochficht.at, Sternstein.at