Vila Frymburk

Frymburk 240, 382 79 Frymburk - ukázat na mapě

Podrobný popis objektu:

Vila Frymburk je luxusní rekreační dům ve Frymburku, pouhých 50 metrů od břehu Lipna. Vila nabízí komfortní ubytování pro 12 osob v pěti ložnicích.

Hosté mají k dispozici zahradu s bazénem o velikosti 5 x 3 x 1,2 metrů, dětské hřišště, altánek se zahradním nábytkem a grilem. Parkoviště pro auta je přímo před domem.

Vnitřní dispozice Vily Frymburk

V prvním patře domu se nachází sauna, trezor a toaleta.

Ve druhém patře mají hosté k dispozici luxusně zařízenou kuchyň s elektrickým sporákem a troubou, myčkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, velkým stolem a dětskou židličkou. Následuje obývací pokoj s pohovkou, televizí se satelitem, DVD, Wi Fi a vchodem do zahrady. Ložnice s dvoulůžkovou postelí, z ložnice je vstup do koupelny se sprchou, vanou, velkým dvojitým umyvadlem a toaletou.

Ve třetím patře jsou tři dvoulůžkové ložnice, jeden velký dětský pokoj se čtyřmi postelemi a jednou dětskou postýlkou. Koupelna má sprchu, umyvadlo, toaletu, pračku a sušičku.

Dům je během hlavní sezony možné pronajmout pouze na týdenní pobyty od soboty do soboty. Mimo sezonu jsou kratší pobyty na dotaz.

Nezávazná rezervace ubytování:

Během hlavní sezony je možné rezervovat pouze týdenní pobyty od soboty.
Garantujeme nejnižší cenu bez poplatků přímo od ubytovatele.

Podobné ubytování v okolí:

Vila Alfa2
Lipno nad Vltavou
od 260 Kč za osobu
Rekreační dům Frymburk
Frymburk
od 150 Kč za osobu
Rekreační dům Kobylnice II.
Lipno nad Vltavou
od 380 Kč za osobu