Penzion Sen

Černá v Pošumaví 26, 382 23 Černá v Pošumaví - ukázat na mapě

Podrobný popis objektu:

Moderní rodinný Penzion Sen se nachází v turisticky nejzajímavější oblastí jížních Čech v centru obce Černá v Pošumaví. Penzion Sen nabízí zcela nové ubytování s vlastní restaurací a příjemným posezením na terase.

Penzion Vás potěší příjemnou rodinnou atmosférou, útulnou restaurací a zcela novým privátním wellness, které nabízí možnost uvolnění, relaxace a odpočinku od každodenních starostí a stresů. Penzion je ideálním výchozím bodem pro turistické cíle a radovánky na Lipně. Původní rodinný dům prošel v r. 2008 - 2010 kompletní rekonstrukcí a přestavbou na penzion.

Penzion Sen nabízí ubytování s veškerým komfortem ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových, moderně vybavených pokojích či rodinných apartmánech. Ke zpříjemnění vašeho pobytu a relaxaci vašeho těla jsme pro vás v roce 2015 otevřeli privátní wellness, s Finskou saunou, jedinečnou BIO saunou a hydromasážní vířivkou.

Před penzionem se nachází  parkoviště, které je střeženo kamerovým systémem a dětský koutek s houpačkou, skluzavkou a trampolínou. Pro ubytované hosty máme k dispozici uzamykatelné prostory na kola a lyže.K dispozici je také nadstandardní podkrovní apartmán s maximální kapacitou šest lůžek, vybavený LCD televizí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, vlastní kopelnou s vanou a WC.

Každý pokoj má svou specifickou barvu, ke kterému je přizpůsobena koupelna. Součástí Penzionu je moderní kuřácká i nekuřácká restaurace s 26 místy uvnitř a 45 místy v zasklené  terase.

Přímo před penzionem se nachází vlastní parkoviště a dětský koutek s houpačkou a skluzavkou. Pro ubytované hosty jsou k dipozici uzamykatelné prostory na kola a lyže.

Stravovací služby

Snídaně jsou podávány formou bufetu od 8.00 – 10.00 hodin. 

Součástí penzionu je nekuřácká restaurace, která disponuje s 26 místy uvnitř s posezením u krbu a 45 místy v zasklené terase s výhledem na okolí. V letním období máme také venkovní terasu v přední části restaurace. Naše restaurace je také připravena Vám poskytnout ty nejlepší služby pro Vaše rodinné, přátelské i firemní oslavy, pro obchodní i pracovní setkání, školení, semináře a pod. Pro tyto akce jsme schopni Vám sestavit menu dle vašich chutí a přání.

V restauraci nabízíme výběr z mnoha minutkových jídel mezinárodní kuchyně, pizzy z vlastního těsta a mnoho dalšího. Preferujeme kvalitu čerstvých surovin, které jsou v naší nabídce dominantní.  

Sportovní možnosti

Penzion je vhodný pro aktivní i pasivní dovolenou. Okolí nabízí bohaté možnost vodních sportů a koupání s písčitou nebo travnatou pláží s tobogánem nabízí cca 600 metrů vzdálené Lipenské jezero.

Nezávazná rezervace ubytování:

Garantujeme nejnižší cenu bez poplatků přímo od ubytovatele.

Podobné ubytování v okolí:

Pension Náměstí 10
Frymburk
od 450 Kč za osobu
Penzion U Kohoutů
Horní Planá
od 420 Kč za osobu
Lesní pension Kobylnice
Lipno nad Vltavou
od 800 Kč za osobu